Why Choose Us

.....................................چرا ما متفاوتیم ؟.....................................

گنتوم با هدف ارتقاء کیفیت سطح سلامت شهر خود در سال ۹۷ با یک کارگاه و یک شعبه شروع به فعالیت کرد در این سال ها گنتوم تمام تلاش خود را کرده که در هر جنبه از این بیزینس ، بهترین خود باشد . در حال حاضر گنتوم با مدل یک کارگاه و سه شعبه در حال گسترش در سرتاسر دنیا میباشد  

مجموعه گنتوم همیشه در تلاش بوده که مشتریان خود تجربه ای بی‌نظیر از خود را داشته باشد . 

 
چشم انداز ما :

مـا بـه کـیفیت بُـعد تـازه مـی دهـیم 

 

چشم انداز ما در تمام سال ها، بهبود و ارتقا سطح کیفی تمامی خدمات بوده و هست . 
ما به این خاطر این شعار را انتخاب کرده ایم تا بتواند همیشه مسیر صحیح را به ما نشان دهد و استاندارد های جدیدی برای خود در این صنعت ایجاد کنیم .
 
ماموریت ما :
ما همواره تلاش میکنیم تا بتوانیم استاندارد های جدیدی در این صنعت ایجاد کنیم تا به عنوان رهبر این صنعت در زمینه نوآوری ، کیفیت ، خدمات و رضایت مشتری شناخته شویم .
 
ارزش های ما : 
کیفیت : ما متعهدیم تا بهترین کیفیت محصولات را با استفاده از بهترین مواد اولیه ، بروزترین تجهیزات و حرفه ای ترین آموزش ها به مشتریان خود ارائه دهیم . ما به کوچکترین جزئیات اهمیت میدهیم تا بتوانیم به کیفیت مورد نظر برسیم .
مشتری محور : مشتریان ما در قلب بیزینس ما قرار دارند . ما همواره در تلاشیم تا بتوانیم با مشترین خود ارتباطی محترمانه و دوستانه داشته باشیم و همواره تلاش می‌کنیم تا بتوانیم با اطلاعات بروز خود سوالات مشتریان خود را پاسخ دهیم .
تعالی : ما همواره در تلاشیم تا بتوانیم کیفیت خدمات خود را بهبود دهیم .
نوآوری : ما مشتاقانه به دنبال نوآوری و خلاقیت در محصولات و خدمات خود هستیم . این کار را با به کار گیری نیرو های متخصص ، استفاده از ترند های روز دنیا ، خلاقیت در طعم ها و تکنیک های جدید در تولید را برای مشتریان خود به ارمغان می آوریم . 
صداقت : ما با حفظ صداقت و شفافیت در تمامی ابعاد این کسب و کار به اعتماد پرسنل ، تامین کنندگان و مشتریان خود ارج می‌نهیم .
بهبود مداوم : ما همواره در تلاشیم تا با گرفتن بازخورد از مشتریان و پرسنل خود کیفیت خدمات خود را بهبود بخشیم . ما بر این باوریم که می‌توانیم با حفظ ارزش های خود به چشم انداز مورد نظر خود برسیم .
 
در حال حاضر گنتوم با چهار شعبه در شهر شیراز در حال فعالیت است و با توجه به نرخ رشد سریع خود و احساس نیاز جامعه به وجود کانسپتی که به سلامتی مردم اهمیت میدهد ، انتظار داریم سالانه در یک منطقه این کانسپت را اجرا کنیم .

ویدئو

گنتوم با هدف ارتقاء کیفیت سطح سلامت شهر خود در سال ۹۷ با یک کارگاه و یک شعبه شروع به فعالیت کرد .در این سال ها گنتوم تمام تلاش خود را کرده که در هر جنبه از این بیزینس ، بهترین خود باشد . در حال حاضر گنتوم با مدل یک کارگاه و سه شعبه در حال گسترش در سرتاسر دنیا میباشد . مجموعه گنتوم همیشه در تلاش بوده که مشتریان خود تجربه ای بی‌نظیر از خود را داشته باشد .